آبروی سینما را نبرید!اعتراض صابر ابر به طراحی روی جلد فیلم((نخودی))

فرشته طائرپور در متنی به طرح روی جلد فیلم «نخودی» در شبکه نمایش خانگی اعتراض کرد.

 

این تهیه‌کننده سینما در این متن که در اختیار بخش سینمایی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گذاشته آورده است: «تصویر عروسک "نخودی" می‌توانست یکی از بهترین طرح‌ها برای جلد سی.دی‌های این فیلم باشد و بچه‌ها را پس از سالها به تماشای یک فیلم خوب کودک دعوت کند؛ ده‌ها تصویر بهتر و مرتبط با صحنه‌های فیلم و بازیگران سرشناس آن هم بودند که همین قابلیت را برای معرفی این فیلم داشتند...پوسترها و تراکت‌های فیلم هم می‌توانستند گزینه‌های مناسبی برای این منظور به حساب بیایند و خبر به بازار آمدن یک فیلم زنده-عروسکی جدید را به مخاطبان اعلام کنند...فیلمی که بدون لودگی و دلقک‌بازی‌های بیهوده، مفرح و جذاب است و در ساخت آن حساسیت‌های لازم رعایت شده است.

 

افسوس که رسم سالهای اخیر در سپردن همه اختیارات به موسسات ویدیویی که ادعا دارند بازار را بهتر می‌شناسند، ما را با فوران ابتذال در طراحی و تبلیغات فیلم‌ها مواجه کرده است.

 

به سهم خود و بعنوان بازنویس‌کننده و تهیه کننده این فیلم، با تمام وجود پیش صابر ابر که پیوستنش به فیلم "نخودی" بعنوان بازیگر اصلی، یک اتفاق خوب و بزرگ بود شرمنده‌ام... کاش قدرت من از قدرت بازار شبکه نمایش خانگی و بقالی‌های ایران بیشتر بود تا تمام پوسترهای سخیفی که برای فیلم "نخودی" بر اساس یک عکس از پشت صحنه فیلم طراحی و توزیع شده را جمع آوری می‌کردم و می‌سوزاندم.»

 

 

به گزارش ایسنا، فیلم سینمایی «نخودی» به کارگردانی جلال فاطمی به تازگی در شبکه ویدیویی عرضه شده است.

/ 0 نظر / 19 بازدید