"خواب زده ها" هم به جشنواره آمد!

هیات انتخاب سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر سه فیلم "50 قدم آخر" به کارگردانی کیومرث پوراحمد، "خواب زده‌ها" به کارگردانی فریدون جیرانی و "عصبانی نیستم" به کارگردانی رضا درمیشیان را دیدند.

هیات انتخاب سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر متشکل از ابراهیم داروغه‌زاده، مجید رضا بالا، داریوش فرهنگ، حسین کرمی، محمدحسین لطیفی، علی معلم و مازیار میری، سه فیلم سینمایی "50 قدم آخر" به کارگردانی کیومرث پوراحمد، "خواب زده ها" به کارگردانی فریدون جیرانی و "عصبانی نیستم" به کارگردانی رضا درمیشیان را بازبینی کردند.

البته روند بازبینی نسخه‌هایی از فیلم‌ها که به دبیرخانه فجر رسیده ادامه دارد و هیات انتخاب از روزهای گذشته با جدیت مشغول تماشای فیلم‌ها هستند تا نظرات خود را تا پایان هفته نهایی کرده و به یک جمع‌بندی برای معرفی آثار نهایی بخش مسابقه سینمای ایران برسند.

خواب زده ها" به کارگردانی فریدون جیرانی یک کمدی عاشقانه است که داستان دختری با نام نازگل مشرقی دختر مجرد جنوب شهری را روایت می کند که به دلیل مشکلات اقتصادی زندگی اش در حال فروپاشی است. آشنایی اتفاقی وی با فیروز نشاط کارخانه‌دار مجرد زندگی اش را دچار حادثه های جدیدی می کند...

در این فیلم سینمایی بازیگرانی چون فرهاد اصلانی، ساره بیات، صابر ابر، شقایق فراهانی، ملیکا شریفی نیا، رویا میرعلمی، حسن تسعیری و اکبر عبدی حضور دارند. رحمان سیفی آزاد تهیه‌ و مسعود سلامی مدیریت فیلمبرداری این فیلم را برعهده داشته اند.

 

منبع:مهر


/ 0 نظر / 21 بازدید