صابر ابر با چهار فیلم در جشنواره فجر

((صابر ابر)) هنرمند محبوب و  با استعداد ما، این سال با 4 فیلم در جشنواره فجر حضور دارد.

 این بازیگر جوان جزء پرکار های جشنواره است و کوله بارش سنگین است!

حالا بیایید بنشینیم و فیلمهایش را مروری کنیم:

خواب زده ها(فریدون جیرانی)

   داستان خواب زده‌ها که یک کمدی عاشقانه است اتفاقات پیرامون دختری مجرد و جنوب شهری به نام نازگل مشرقی را روایت می‌کند که به دلیل مشکلات اقتصادی، زندگی‌اش در حال فروپاشی است. آشنایی اتفاقی وی با فیروز نشاط، کارخانه دار مجرد زندگی‌اش را دچار حادثه‌های جدیدی می‌کند…

ساره بیات، صابر ابر، فرهاد اصلانی، شقایق فراهانی، ملیکا شریفی نیا و اکبر عبدی بازیگران اصلی خواب زده‌ها هستند. موسیقی متن فیلم را نیز آریا عظیمی نژاد ساخته است.

همه چیز برای فروش(امیر ثقفی)

 “همه چیز برای فروش” داستان سرنوشت انسانهایی است که برای رسیدن به حقشان به اجبار محکوم به عدل هستند.

بازیگران : صابر ابر، مریلا زارعی، مزدک میرعابدینی، محمود نظرعلیان، ساعد سهیلی، سارا کاشفی، سید احمد محمدی، میثاق زارع، کرامت رود ساز، میثم غنی‌زاده، کاوه قاسم‌زاده، بابک اعطا و ...

آشغال های دوست داشتنی(محسن امیر یوسفی)

قصه این فیلم درباره زنی است که به تنهایی زندگی می‌کند و در شب انتخابات، عده‌ای به خانه او می‌آیند و با نشانه‌گذاری روی خانه، اعلام می‌کنند روز بعد به خانه او حمله خواهند کرد و او را دستگیر خواهند نمود. در این فاصله وقایع مختلفی رخ می‌دهد که موضوع این فیلم است.

شیرین یزدان بخش، حبیب رضائی، هدیه تهرانی، نگارجواهریان، صابرابر و شهاب حسینی

ارسال یک آگی تسلیت برای روزنامه(ابراهیم ابراهیمیان)

این فیلم موضوع اجتماعی را روایت می کند ودر مورد زوجی است که مدتی به واسطه یک آگهی در روزنامه مشغول پرستاری از پیرمردی به نام منوچهر آصف هستند. به زودی در خانه آصف حوادثی رخ می‌دهد که این  زوج را بر سر دو راهی قرار می دهد.

بازیگران اصلی این فیلم "صابر ابر"و "نازنین بیاتی" هستند.

 

 با آرزوی موفقیت برای او...

 ((کیمیا))

/ 0 نظر / 20 بازدید