کاراکتر و بازی صابر ابر در((ارسال یک آگهی تسلیت برای روزنامه))

 

مصاحبه اندکی طولانی بود و ما خلاصه ای از آن را قرار دادیم.

سلطانی: کاراکتر اصلی که صابر ابر آن را بازی کرده است برای شخص من، نماد معصومیت و شرافت است، آدمی دوست داشتنی است که خیلی وقت‌ها در زندگی آرزوی مواجهه شدن با آن‌ها را داریم.

ابراهیمیان: کاراکتر اصلی در واقع یک شخصیت با رگه‌های مذهبی، به شدت شریف و انسان که بعد درگیر اتفاقاتی در زندگی دراماتیک فیلم می‌شود.

سلطانی: من قبلا هم اعلام کردم، صابر ابر بازیگر خوبی است اما به شدت نقش طا‌ها را فهمید، من به شخصه پیش بینی می‌کردم که نقش طا‌ها را همه دوست داشته باشند، برای من نویسنده هم این کاراکتر بسیار عزیز است، پر از ویژگی‌هایی که هر روز دوست دارم با آن‌ها برخورد کنم. صابر گزینه اول ما بود و خیلی خوب این نقش را ایفا کرد. صابر ابر کاملا با این نقش همدل شده بود و حتی در مواردی آنقدر نقش خود را خوب ایفا می‌کرد که ما گریه می‌کردیم. صابر ابر بسیار پیگیر بود، بسیار درباره نقش با دیگران مشورت می‌کرد.

ابراهیمیان: صابر ابر در این فیلم همه جا با طا‌ها همراه بود، حتی من مطمئن بودم وقتی از لوکیشن هم خارج می‌شود طا‌ها را با خودش می‌برد، صابر با طا‌ها زندگی کرد. این ان جنس بازی است که من به شدت دوست دارم، نوعی بازیگری که از دورن بازیگر شکل می‌گیرد و در بیرون اتفاقاتی را ایجاد کند. در واقع دوربین برای بازیگر حذف بشود و با نقش زندگی بکند. همه بازیگرهای من خوب بازی کردند و امروز ما در پیکره فیلم بازی‌های خوب و روانی را شاهد هستیم. البته این نظر ماست، ما دوستی داریم به نام خسرو بامداد که استاد دانشگاه هستند و تئا‌تر کار کردند. به اعتقاد من جدی‌ترین نقشی که ایشان در زندگی ایفا کردند نقشی است که در فیلم من داشتند. ایشان هم خیلی خوب بازی کردند. خانم بیاتی شخصیت اصلی داستان است، اتفاقاتی را رقم می‌زند و قاعده بازی را رقم می‌زند، یک جاهایی در این فیلم موتور درام این قصه روی شانه‌های ریحانه (خانم بیاتی) قرار داشت و ایشان هم خوب از پس در آمدند. ایشان هم ریحان را فهمید و متفاوت بازی کرد. مهم‌ترین ویژگی بازی خانم بیاتی این است که نسبت به فیلم اول خود دربند بسیار بسیار متفاوت‌تر بازی کرد

/ 0 نظر / 19 بازدید